Dnia 14 listopada 2018r. odbyła się już VIII Inauguracja roku szkolnego 2018/19 w ramach projektu "Zdolni z Pomorza - Powiat Człuchowski". W projekcie w br uczestniczyć będzie 61 uczniów szkół podstawowych, gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych, w tym 28 to nowi uczestnicy, którzy rozpoczną przygodę z projektem. Uczniowie zakwalifikowani do projektu zostaną objęci wsparciem w obszarach z matematyki, fizyki, informatyki, biologii, chemii i kompetencji społecznych oraz w zajęciach integracyjnych i rozwijających kreatywność. Na uczestników czekają również stypendia, wyjazdy na spotkania akademickie, kółka olimpijskie, konferencje, spotkania autorskie, dkf i wiele innych.

 

Spotkanie prowadziła Pani Sylwia Rekowska opiekun pedagogioczno-metodyczny, a uczestniczyli w nim także  Dyrektor POEKSiT Władysław Strojk, Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Człuchowie Marzena Kroplewska, nauczyciele prowadzący zajęcia oraz rodzice i uczniowie.

 

  

Nowi uczestnicy otrzymali listy gratulacyjne Starosty Człuchowskiego. Po uroczystości odbyło się spotkanie uczniów z nauczycielami, ustalono terminy i harmonogram spotkań.

   

Facebook