Szanowni uczestnicy projektu!

Zachęcam Was do udziału w kursie e-learningowym organizowanym przez Gdański Uniwersytet Medyczny. Proponuję dwa kursy, których zapisy kończą się w niedzielę 26 kwietnia 2020r.:

 

1. Podstawy Android Studio – moja pierwsza aplikacja  SP/PP

2. Bazy danych  - PP

 

Zapisy do 26.04.2020r. na adres email This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Termin realizacji od 04.05 - 31.05.2020r.

Na wskazany adres email należy przesłać wypełnione i podpisane przez rodziców lub pełnoletniego uczestnika poniższe dokumenty(skan lub zdjęcie). W odpowiedzi na przesłane dokumenty uczniowie otrzymają instrukcję dostępu do kursu prowadzonego za pomocą platformy llias.

 
Po zakończeniu udziału w kursie e-learningowym, uczeń otrzymuje certyfikat ukończenia kursu. Regulamin i warunki uczestnictwa pod adresem http://umg.edu.pl/zdolni-z-pomorza
 

Kursy e-learningowe realizowane w ramach projektu pozwalają na kształcenie kompetencji na odległość, niezależnie od miejsca zamieszkania. Wymaga to jednak od uczestników dużej samodyscypliny i systematyczności, ale też efektywnie wspiera ich samorozwój.

Forma ta może stanowić przygotowanie do form wsparcia realizowanych bezpośrednio: spotkania akademickie, zajęcia olimpijskie oraz konkursów przewidzianych w ramach systemu wsparcia „Zdolni z Pomorza”.

 

   

Facebook