Znamy już wyniki I etapu kwalifikacyjnego Pomorskiej Ligi Zadaniowej dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych w roku szkolnym 2018/2019. W konkursach wzięło udział blisko 6000 osób ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. 

 Z naszego LCNK do kolejnego etapu zakwalifikowali się:

1. Nina Klin - biologia

2. Natan Łączkowski - matematyka

3. Dawid Ciepliński - informatyka

GRATULUJEMY!!! I życzymy powodzenia w kolejnym etapie!

Do kolejnego etapu zakwalifikowanych zostało ponad 1100 uczniów. Po analizie zadań konkursowych Komitet Organizacyjny Pomorskiej Ligi Zadaniowej podjął decyzję o obniżeniu progu punktowego, umożliwiającego start w etapie powiatowym, w poszczególnych typach konkursów. Dodatkowo Komitet podjął decyzję o anulowaniu zadania 4 w konkursie z matematyki oraz zadania 3 w konkursie z fizyki. Zadania te - przygotowane przez ekspertów - wykraczały ponad podstawę programową, co nie było zgodne z Regulaminem Pomorskiej Ligi Zadaniowej. Maksymalna liczba punktów możliwych do uzyskania w konkursie z matematyki wynosi 24, a w konkursie z fizyki 21 punktów.

 

Wszystkim uczestnikom gratulujemy udziału, a osobom, które zakwalifikowały się do kolejnego etapu gratulujemy w sposób szczególny. Dziękujemy wszystkim nauczycielom za trud przygotowania uczniów do konkursu.

 Uczestnik II etapu PLZ zobowiązany jest do 14 grudnia 2018 r. przesłać podpisaną dokumentację wymaganą w projekcie Zdolni z Pomorza po uprzednim jej wydrukowaniu - plik PDF do pobrania.

 na adres:

 Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli

ul. Poniatowskiego 4 a

76-200 Słupsk

 

z dopiskiem "PLZ Zdolni z Pomorza".


Wymagana dokumentacja:

– deklaracja uczestnika projektu,

– zakres danych osobowych uczestnika projektu,

– dwa oświadczenie uczestnika projektu dot. przetwarzania danych osobowych,

– oświadczenie uczestnika projektu (…) po zakończeniu udziału w projekcie. 

 

Niezłożenie dokumentacji do 14 grudnia 2018 r., uniemożliwia uczestnikowi dalszy udział w konkursie.

 

Uczestnik PLZ, który jest objęty innymi formami wsparcia w projekcie Zdolni z Pomorza (tj. dyskusyjny klub filmowy, spotkanie autorskie, obóz naukowy, konkurs projektów, naukowa konferencja uczniowska) i złożył dokumenty wymagane w projekcie, zobowiązany jest do złożenia jedynie dokumentu: Oświadczenia uczestnika projektu (…) po zakończeniu udziału w projekcie.

 


Dalsze szczegóły organizacyjne wkrótce. 
Proszę kliknąć "Więcej" aby wyświetlić dalszą część artykułu, w której zamieszczone zostały pliki z listami uczestników etapu kwalifikacyjnego, którzy zakwalifikowali się do etapu powiatowego. 

 

Wyniki etapu kwalifikacyjnego - biologia

 

Wyniki etapu kwalifikacyjnego - chemia

 

Wyniki etapu kwalifikacyjnego - fizyka

 

Wyniki etapu kwalifikacyjnego - informatyka

 

Wyniki etapu kwalifikacyjnego - kompetencje społeczne

 

Wyniki etapu kwalifikacyjnego - matematyka


W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z organizatorem drogą emaliową na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. lub telefonicznie 505 920 645.

   

Facebook